VFS GLOBAL

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

VFS GLOBAL

VFS GLOBAL

 

Vfs Global; İspanya vizesi, Polonya vizesi, Danimarka vizesi, Belçika vizesi, Malta vizesi, İsveç vizesi, İrlanda vizesi, Bulgaristan vizesi ve Dubai vizesi başvurularımızda vize işlem evraklarımızın teslim edildiği yerdir. Vfs Global, konsolosluk adına vize başvuru evraklarınızı teslim almakta ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim etmektedir. Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması halinde konsolosluk adına alınan vize harç ücreti ve vize işlem bedeli iade edilmemektedir.

VİZEOFİS vize başvurularınızı yaparken, vize başvuru dosyanızı en ince ayrıntısına kadar eksiksiz ve doğru bir şekile getirerek Vfs Global ‘e teslim eder. VİZEOFİS ‘in amacı vize işleminin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilmektir.

Vize başvuru işleminin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasında bizim ve Vfs Global ‘in herhangi bir etkisi söz konusu değildir. Tam yetki sadece vize başvurusu yapılan ilgili konsolosluğa aittir.

Vfs Global Başvuru Saatleri: 08.00-12.00 ve 13.00-16.00 (Pazartesi – Cuma)

Vfs Global Ankara Adresi : Cinnah Caddesi, No 64/B, 06690,
Çankaya- Ankara TÜRKİYE

Pasaport iade saatleri: 13:00 ile 16:00saatleri (Pazartesi – Cuma)

E-posta: info.esis.tr@vfshelpline.com

 

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!