FATURA MENŞE TASDİKİ

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

FATURA MENŞE TASDİKİ

pasaport,turistik vize, ticari vize,misafir vizesi,ankara vize, vizeofis, vize ofis,ofis vize, pasaport vize,ülkelerin vizesi,ankra vize,vize ankara
FATURA MENŞE TASDİKİ

Menşe Şahadetnamesi, ihracatçının bağlı bulunduğu Ticaret Odası tarafından tasdik edilen ve ihraç konusu malın menşeini gösteren belgedir.  İhracat işlemlerinizde ihraç konusu ürüne ait Menşe Sertifikası ve Faturalarınızın mamulün ihraç edileceği ülkenin büyükelçiliğinden onaylatılması gerekmektedir.

Büyükelçiliklerden, Menşe Şahadetnamesi ve Faturayla ile birlikte vekaletname, sözleşmeler, sağlık sertifikası gibi evrakların yanı sıra ilgili ülkelerde açılan ihâlelere katılacak şirketlere ait resmi evrakların tasdikleri de yapılabilmektedir.

VİZEOFİS, Büyükelçilik işlem prosedürleri, tasdik süreleri ve harç ücretleri hakkında önceden bilgilendirme yaparak ihracatınızı zamanında gerçekleştirmenize, planlamayı doğru yapmanıza yardımcı olur.

Büyükelçiliklerin tasdik şartları, işlem süreleri  ve harç ücretleri hakkında uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!