DUBAİ VİZESİ

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

DUBAİ VİZESİ İŞLEMLERİ

DUBAİ VİZE BAŞVURU EVRAKLARI

Dubai Vizesi ile İlgili Genel Bilgiler

  • Dubai vizesi geçerliliği vize onaylandığı gün itibari ile 58 gündür. 58 gün içinde yolcu Dubai’ye giriş yapmalıdır.
  • Sadece umuma mahsus pasaportlara vize uygulanmaktadır. Yeşil ve diplomatik pasaportlar vizeden muaftır.
  • Yolcunun BAE’ye (Birleşik Arap Emirlikleri) giriş yaptığı tarih itibari ile 29 gün sonunda ülkeden çıkması zorunludur.
  • Yolcuların 29 gün sonunda BAE’den (Birleşik Arap Emirlikleri) çıkış yapmaması durumunda her yolcu için 3.500 USD cezai yaptırım uygulanmaktadır.
  • Pasaportunuz BAE’ye (Birleşik Arap Emirlikleri) girişten itibaren 6 ay süreyle geçerli olmalıdır.
  • Cuma ve Cumartesi alınan başvurular Pazartesi veya Salı günü sonuçlanır.
  • BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) için verilecek olan vize tek girişlidir.

DUBAİ VİZE İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

Dubai turistik vize işlemleri acentemiz aracılığı ile maksimum 3 iş günü içinde sonuçlanmakta ve işlemler Dubai’de bulunan Göçmenlik Bürosu üzerinden direkt olarak yapılmaktadır. Dubai’nin Türkiye’de vize başvurusu kabul eden bir konsolosluk veya temsilciliği bulunmamaktadır. Dubai vize başvurusu aslında Göçmenlik Bürosu’nun bulunduğu Dubai Emirliğinden ötürü bu şekilde adlandırılmakta olup aslında alınan vizenin ismi BAE vizesidir ve bu vize başvuru sahibine Birleşik Arap Emirliği’ne bağlı 7 emirliğe gidebilme hakkı tanımaktadır.

DUBAİ VİZE BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR ?

BAE turistik vizesi için işlemlerin acentemiz aracılığı ile yapılması durumunda istenen belgeler başvuru sahipleri için çok zahmetsiz ve kolay hazırlanabilir belgelerdir. Tüm işlemler online olarak gerçekleştirildiğinden başvuru sahibi ile başvuru acentesinin aynı şehirde bulunmaları gerekmemektedir, işlem süreci online olarak farklı şehirlerden yürütülebilmektedir. BAE turistik vize başvurularında istenen belgeler başvuru sahibinin pasaportunun resimli ön sayfasının mutlaka renkli taranmış bir kopyası, başvuru sahibinin T.C. vatandaşı olması durumunda nüfus cüzdanının renkli taranmış bir kopyası eğer başvuru sahibi T.C. vatandaşı değil Türkiye’de oturumu bulunan bir yabancı vatandaş ise Türkiye’deki çalışma/oturum iznini ibraz eden belgenin renkli taranmış bir kopyası, 1 adet arka fonu mutlaka beyaz biyometrik fotoğrafın renkli taranmış bir kopyası istenmektedir. Başvuru sahibinden ayrıca tarafımıza gidiş ve dönüş olmak üzere seyahat başlangıç ve bitiş tarihlerini sunması istenmektedir. Uçak ve konaklama gibi belgelere Dubai turistik vize işlemleri aşamasında ihtiyaç olmamakta olup, bu belgeleriniz ülkeye girişiniz esnasında gümrük polisi tarafından kontrol edilip incelenmektedir.

Tel:         0554 971 11 01
              0312 466 00 72

Adres:    Simon Bolivar Caddesi No: 7/4 Çankaya / ANKARA

(İspanya Büyükelçilik yanı)
error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!