İDATA

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

İDATA

İDATA

 

İdata; Almanya vizesi, Hollanda vizesi ve İtalya vizesi başvurularımızda vize işlem evraklarımızın teslim edildiği yerdir. İdata Almanya, Hollanda ve İtalya Konsolosluklarının başvurularını kabul etmektedir. İdata, konsolosluk adına vize başvuru evraklarınızı teslim almakta ve vize işlemi sonucunda pasaportunuzu teslim etmektedir. Vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması halinde konsolosluk adına alınan vize harç ücreti ve vize işlem bedeli iade edilmemektedir.

VİZEOFİS vize başvurularınızı yaparken, vize başvuru dosyanızı en ince ayrıntısına kadar eksiksiz ve doğru bir şekile getirerek İdata ‘ya teslim eder. VİZEOFİS ‘in amacı vize işleminin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilmektir.

Vizenin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasında bizim ve İdata ‘nın herhangi bir etkisi söz konusu değildir. Tam yetki sadece vize başvurusu yapılan ilgili konsolosluğa aittir.

idata Ankara (İtalya, Hollanda ve Almanya vize başvuruları)

Faks
+90 312 466 74 65
Adres
Remzi Oğuz Arık Mah. Atatürk Bulvarı No:231/A Çankaya – Ankara
Çalışma Saatleri
İtalya ve Hollanda: HAFTAİÇİ 8:30-12:30 / 13:30-16:30

Almanya: HAFTAİÇİ 8:00-12:30 / 13:30-17:30

 

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!