VİZE İŞLEM SÖZLEŞMESİ

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

VİZE İŞLEM SÖZLEŞMESİ

VİZE İŞLEM SÖZLEŞMESİ (Sözleşmeyi İndir)


I – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI 

VİZEOFİS TURİZM SEYAHAT KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ İTHALAT İHRACAT DANIŞMANLIK İSTAKİP VE VİZE HİZMETLERİ
 
Paris Caddesi No: 24/3 Kavaklıdere Çankaya – ANKARA
Tel: 0 312 466 00 72
Fax: 0 312 466 88 01
Banka Hesap No: Garanti Bankası Aydınlıkevler Şb. Hesap No: 181 – 6633710- TL – Fatih Metin ACAR

Müşteri Firma Adı, Adres-Tel:

II – KONU
Is bu sözleşmenin konusu VİZEOFİS aracılığı ile müşterinin yurt dışına çıkış için gerekli vize takip işlemini VİZEOFİS’in üstlenmesini talep etmesi nedeni ile VİZEOFİS tarafından müşteriye verilecek vize hizmetine ilişkin usul ve esasların düzenlenmesidir.

III – VİZE EVRAKLARININ TESLİMİ
Vize Başvurusu için gerekli olan Büyükelçiliğin bildirdiği evraklar, vize masrafları, başvuru yapılan ülkede seyahat sigortası zorunlu kılınıyor ise seyahat sigortası ücreti ve hizmet bedeli eksiksiz olarak, müşteri tarafından VİZEOFİS ‘e teslim edilmelidir. Teslim edilen pasaportun talep tarihinden en az 6 ay geçerlilik süresinin bulunması zorunludur.  Başvuru için son 10 yıl içerisinde alınan pasaportlar geçerlidir.

IV – VİZE İŞLEMLERİNİN TAKİBİNDE TARAFLARIN SORUMLULUKLARI 
•  Müşterinin VİZEOFİS ‘ e, geçersiz pasaport teslim etmesi ve bu nedenle vizenin çıkarılamaması veya müşterinin Büyükelçilik tarafından belirlenen evrakları eksiksiz teslim etmesi veya Büyükelçiliğin evrakların tam olarak teslim edilmiş olmasına rağmen ek evrak istenmesi veya Büyükelçiliğin müşteri ile şahsen görüşme istemesine rağmen müşterinin gitmemesi nedeni ile vize alımının gerçekleştirilememesi durumunda, VİZEOFİS ‘in sorumluluğu olmayıp, vize işlemleri için yapılan harcamaların da iadesi talep edilemez. Ancak VİZEOFİS başvuruyu eksik evrak nedeni ile yapmamışsa veya henüz harçlarını yatırmamışsa % 25 ilk hizmet bedeli kesilmek sureti ile bakiye kısmı müşteriye iade edilir.
•  Müşteri, tüm evraklarını zamanında teslim etmiş ve VİZEOFİS zamanında başvuru yapmış olmasına rağmen Büyükelçilik tarafından seyahatin başlangıç gününe kadar pasaportlar teslim edilmezse VİZEOFİS ‘in sorumluluğu olmayacaktır.
•  Vize başvurusunun reddi halinde VİZEOFİS, vize masraf ve hizmet bedelinin tamamını alma hakkına sahip olacaktır.
•  Müşterinin ahlak kurallarına aykırı hareketleri neticesinde vizenin alınmaması durumunda VİZEOFİS ‘in sorumluluğu olmayacaktır.
•  Büyükelçilikler tarafından istenen ek belgeler müşteriye faks, telefon veya mail yolu ile bildirilecek olup, bu bildirime rağmen eksiklik müşteri tarafından tamamlanamazsa ve vize bu nedenle alınamazsa VİZEOFİS Sorumluluk kabul etmeyecek ve vize ücreti VİZEOFİS tarafından tahsil edilecektir.
•  Tüm vize işlemleri geçerli olarak yapılmış olmasına rağmen gidilen ülkede herhangi bir nedenle içeri sokulmayan veya vizeleri tamam olmasına rağmen Türkiye den çıkışına izin verilmeyen müşterilere herhangi bir geri ödeme yapılmayacak ve bu durumdan doğacak zararlardan VİZEOFİS sorumlu olmayacaktır.
•  Vize Giriş-Çıkış tarihlerindeki hatalı düzenlemeler nedeni ile vize alınması durumunda, hata vize formunun VİZEOFİS tarafından yanlış doldurulmasından kaynaklanıyor ise vize harçları ve vize gideri dışında kalan bakiye müşteriye iade edilecektir. Giriş-Çıkış tarihlerindeki hata Büyükelçilikten kaynaklanmış ise VİZEOFİS ‘in sorumluluğu yoktur.
•  VİZEOFİS ‘in hiçbir şekilde Büyükelçilikler üzerinde yaptırım gücü veya edimlerini taahhüt edebilme yetkisi yoktur. Büyükelçiliklerdeki gecikmeklerden ve değişik aksamalardan VİZEOFİS sorumlu değildir. Büyükelçilik tarafından iade edilen belgeler VİZEOFİS tarafından müşteriye teslim edilir.
•  Ankara içindeki ve dışındaki evrakların ulaştırılması için gerekli kargo bedeli müşteriye ait olmak üzere, VİZEOFİS Paris Caddesi No: 36/2 Kavaklıdere Çankaya – ANKARA adresine gönderilir.
•  VİZEOFİS vize için gereken ücreti peşin almakla birlikte, ücret alınmadığı takdirde VİZEOFİS vize işlemlerine başlamayacaktır.

FIRMA ADI:………………. ADI SOYADI:……………… KAŞE/İMZA:

 

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!