AİLE VE ARKADAŞ ZİYARETİ

STARVİZE - Ankara Vize - Almanya Vizesi - Çin Vizesi - Amerika Vizesi - İngiltere Vizesi - Kanada Vizesi Dubai Vizesi için PROFESYONEL VİZE DANIŞMANI'dır.

AİLE VE ARKADAŞ ZİYARETİ

ziyaret-vizesi, ankara vize, vizeofis, vize ofis,ofis vize, pasaport vize,ülkelerin vizesi,ankra vize,vize ankara
AİLE VE ARKADAŞ ZİYARETİ

 

İngilizce ve Türkçe’yi bilerek, Avrupa’nın her tarafını rahatlıkla gezebilirsin. Mesela, Almanya’ya gidenler bilir ki, Türkçe artık orada geçerlidir, bir kelime Almanca bilmeyen orada zorluk bile çekmez, Berlin, Köln, Stutgart, Frankfurt v.s de bir kaç dakika içinde Türk bulursun, bizimkilerin çoğu da sıcakkanlı ve misafirperver olduğu için yardımcı olur.

Bugün Avrupa’da ana caddeye gidiniz, Hürriyet, Milliyet, Zaman, Yeniçağ v.s gazeteleri bulabilirsin hatta Fotomaç’ı bile satıyorlar. Mahalleleri dolaşın, koca çanakların olduğu yerde Türk ailesi var. Çoğu ev de Türk televizyonu izliyor, yani artık Türkiye gibiymiş bizde tüm gelişmeleride biliyoruz, Türkiyenin yöresel haberlerine kadar herseyi biliyoruz.

Mutfak konusunda durum aynı, özelikle Kuzey ve Batı Avrupa’nın zengin mutfağı olmadığı için bizimkiler bu boşluğu dolduruyor. Hem de bugün, uçağa atlarım bir kaç saat içinde Türkiye’ye ulaşırım, diğer Türk devletlerini gezerim, arabaya, trene, otobüse atlayıp Avrupa’nın neresine gitmek istersem giderim. Artık mesafeler kısaldı, birbirimize her sene daha da yaklaşıyoruz, bir gün Artvin, bir gün Edirne, bir gün Berlin, bir gün Ghent.

Avrupa’daki Türk Nüfusu

Almanya: 2.5 – 4 mil. Hollanda: 400,000
İngiltere : 100,000 Isvec : 80,000
Avustrya : 200,000 Fransa : 400,000
Danimarka : 50,000 İsviçre: 200,000
Belcika: 100,000

 

error: Taklidimizi Yapma, Yasal Şikayette bulunacağız. IPnizi Kaydettim!!